Vdes në moshën 39-vjeçare aktori Nelsan Ellis - Bota Sot
Vdes në moshën 39-vjeçare aktori Nelsan Ellis

Filma

Vdes në moshën 39-vjeçare aktori Nelsan Ellis

Më: 8 korrik 2017 Në ora: 22:00
Nelsan Ellis

Nelsan Ellis ka ndërruar jetë në moshën 39-vjeçare.

Aktori ishte më i njohur për punën e tij si Lafayette Reynolds në serialin True Blood.

“Nelsan ka vdekur pas disa komplikimeve në zemër”, ka konfirmuar menaxheri i aktori, Emily Gerson Saines, për THR. “Ai ishte një talent i madh, dhe fjalët dhe prania e tij do të mungojnë gjithmonë”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat