Vdes aktori i ‘Home Alone’ - Bota Sot
Vdes aktori i ‘Home Alone’

Filma

Vdes aktori i ‘Home Alone’

Më: 22 korrik 2017 Në ora: 16:19
Filmi Home Alone

John Heard, aktori i Hollivudit i njohur më së miri për rolet e tij në filmat ‘Home Alone’ dhe ‘Gladiator’, ka vdekur në moshën 72 vjeçare.

Shkaku i vdekjes së tij ende nuk është bërë i ditur.

Trupi i Heard u gjet në një hotel në Palo Alto, Kaliforni.

Image

Raportohet se ai ka qenë duke qëndruar në hotel pas “një operacioni të vogël në shpinë” këtë javë.

Heard njihej më së miri për rolin e tij si Peter McCallister, babai në filmat ikonik ‘Home Alone’.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat