Po punohet për një film të dytë për The Simpsons?

Filma

Po punohet për një film të dytë për The Simpsons?

Më: 29 korrik 2017 Në ora: 22:55
The Simpsons

Në një intervistë të re, krijuesit e Simpsons, Al Jean dhe David Silverman, folën për një film pasues potencial të The Simpsons Movie, dhe se gjërat po duken pozitive.

“Do të doja të kishte dhe një tjetër”, tha Silverman për Entertainment Ëeekly, për ta festaur 10 vjetorin e realizimit e filmit të parë.

“Ne ende jemi një rrugë larg asaj. Flasim për këtë dhe atë. E mendojmë, por asgjë nuk po ndodh ende”, përfunduan krijuesit e shout legjendar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat