Stallone nis xhirimet për “This Is Us” - Bota Sot
Stallone nis xhirimet për “This Is Us”

Filma

Stallone nis xhirimet për “This Is Us”

Më: 13 gusht 2017 Në ora: 11:57
Sylvester Stallone dhe Justin Hartley

Sylvester Stallone ka filluar zyrtarisht xhirimet për “This Is Us”.

Aktori 71-vjeçar lajmin e bëri të ditur përmes llogarisë së tij në Instagram duke publikuar një fotografi.

“Miku im i mirë Mimo Ventimiglia i cili ishte mjaft i këndshëm për të më ftuar të isha në këtë shfaqje “This Is Us”, tha Sylvester nën fotografinë me Milo para se të postonte më shumë foto me yjet e këtij sezoni, Justin Hartley dhe Chrissy Metz.

Sezoni i dytë i “This Is Us” shfaqet të martën, më 26 shtator në NBC.

Image
Sylvester Stallone dhe Chrissy Metz
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat