“Rambo” nuk di të ndalet, nis xhirimet për filmin e ri - Bota Sot
“Rambo” nuk di të ndalet, nis xhirimet për filmin e ri

Filma

“Rambo” nuk di të ndalet, nis xhirimet për filmin e ri

Më: 14 gusht 2017 Në ora: 08:47
Stallone në film

Edhe pse 71 vjeç Silvester Stalone nuk ka ndërmend që të ndalet.

“Rambo” i Hollywood sapo ka konfirmuar që do të luajë një rol të rëndësishmë në dramën familjare të NBC-së “This is Us”. Ylli i kinematografisë botërore ka kofirnmaur vetë lajmin me anë të disa postimeve në Instagram.

Ai ka hedhur foto me disa nga aktorët e tjerë të filmit. Në foto është shfaqur me aktorët të famshëm si Milo Ventimiglia (që luan rolin e Jack Pearson) dhe fëmijët e tij në në film Justin Hartley dhe Chrissy Metz, duke luajtur respektivisht rolin e Kevin dhe Kate.

“Rambo” duket mjaft i lumtur që do të jetë pjesë e këtij filmi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat