Game of Thrones: Jon Snow skena të nxehta me Daenerys (+18) - Bota Sot
Game of Thrones: Jon Snow skena të nxehta me Daenerys (+18)

Filma

Game of Thrones: Jon Snow skena të nxehta me Daenerys (+18)

Më: 28 gusht 2017 Në ora: 12:48
Jon Snow dhe Daenerys Targaryen

Në episodin e fundit të sezonit të shtatë të serisë Game of Thrones, dy personazhet kryesore, Jon Snow dhe Daenerys Targaryen kanë çuar dashuri.

Episodi që u shfaq të dielën mbrëma, bashkoi të dy personazhet në një marrdhënie incesti e cila ngjalli reagime të përziera nga fansat e këti shou.

Një fans në Twitter kishte shkruar:

“E dini sa i pabesueshëm është Game of Thrones? Lëre që na shfaqën incestin, por edhe na bënë që të bëjmë tifo teksa ndodhte”.

Ndërsa një tjetër kishte shkruar:

“Kurrë nuk kam qenë më i lumtur për incest”.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat