Angelina Jolie debuton si producente, pritet mirë filmi i saj - Bota Sot
Angelina Jolie debuton si producente, pritet mirë filmi i saj

Filma

Angelina Jolie debuton si producente, pritet mirë filmi i saj

Më: 3 shtator 2017 Në ora: 20:01
Angelina Jolie

Është pritur me ovacione filmi më i fundit si producente i Angelina Jolie.

“First They Killed My Father” pati premirën në festivalin e filmit në “Telluride Film Festival” ku publiku dhe kritika kanë ndarë komente tejet pozitive, madje ka nga ata që e shohin filmin drejt çmimeve Oscar.

Filmi ka premierën botërore në kinema dhe Netflix më 15 Shtator.

Angelina Jolie së fundmi anuloi divorcin nga Brad Pitt. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat