Paraqitja e parë e shkurtër e horrorit “Escape Room” - Bota Sot
Paraqitja e parë e shkurtër e horrorit “Escape Room”

Filma

Paraqitja e parë e shkurtër e horrorit “Escape Room”

Më: 22 tetor 2018 Në ora: 06:19
Logan Miller

Autorët e “Escape Room” e kanë publikuar paraqitjen e parë të shkurtër zyrtare për filmin e ri horror.

Premiera e këtij filmi është caktuar për datën 4 janar 2019, ndërsa

Ngjarja përcjell gjashtë të huaj që ndodhen në rrethana jashtë kontrollit të tyre dhe duhet ta përdorin trurin për të mbijetuar.

Në fakt duhet ta zgjidhin gjëegjëzën për të ikur nga dhoma e vdekjes, t’i gjejnë gjurmët ose të vdesin.

Ndërkaq, në sekretet e tyre ndodhet çelësi për të ikur nga kjo situatë.

Adam Robitel e ka bërë regjinë e këtij horrori të tensionuar, derisa skenarin e kanë shkruar Bragi F. Schur dhe Maria Melnik.

Rolet kryesore i interpretojnë Logan Miller, Deborah Ann Woll, Taylor Russell, Tyler Labine, Jay Ellis e Nik Dodani.

fansat e kanë mundësinë të shohin disa fragmente nga projekti i ri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera