Bukuroshja si bombë, flet për tradhti - Bota Sot
Bukuroshja si bombë, flet për tradhti

Formula 1

Bukuroshja si bombë, flet për tradhti

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 14:29
Bukuroshja si bombë, flet për tradhti

Giulia De Lellis ka folur për historinë e saj të dashurisë me Andrea Iannonen.

Në një intervistë të gjatë për “Velvet”, partnerja e pilotit të MotoGP ka pranuar se nuk mund të tradhtojë kurrë nëse është e dashuruar.

Image

“Kur jam e dashuruar, nuk tradhtoj. Tani jam e dashuruar, shumë. Kam qenë e dashuruar edhe dy herë të tjera. Sigurisht që bëhet fjalë për dashuri të ndryshme, të përjetuara me vetëdije të plotë, por unë kurrë nuk kam tradhtuar. Mendoj se një njeri me vlerë, që dashuron, nuk duhet ta bëjë kurrë, as në historitë e dashurisë as në familje.”, tha bukuroshja.

Giulia zbulon me tej se ka në plan të martohet me pilotin e MotoGP dhe të bëhet nënë.

“Shpresojmë që të shkojmë në altar, por më pëlqen ta shijoj jetën. Sigurisht që në një të ardhme, do të bëhem nënë. Projektet? Të ardhmen e krijoj vetë dhe shpresoj që të arrij sa më lart. Më pëlqen të punoj me një projekt televiziv, pse jo të kem një program timin".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat