Edhe kjo ndodhë, piloti dhe modelja i japin fund lidhjes

Formula 1

Edhe kjo ndodhë, piloti dhe modelja i japin fund lidhjes

Më: 18 mars 2020 Në ora: 17:01
Edhe kjo ndodhë, piloti dhe modelja ii japin fund lidhjes

Edhe kjo ndodhë, piloti dhe modelja ii japin fund lidhjes.

Historia e dashurisë mes Andrea Iannone dhe modeles Giulia De Lellis ka përfunduar tashëm dhe konfirmimi vjen nga vetë piloti i Moto GP, që i pyetur mbi ish të dashurën e tij, deklaroi se nuk e dinte se ku ishte.

“Nuk e di ku është. Kishte për të shkruar një libër dhe ndoshta po merret me të’, tha Iannone, duke konfirmuar plotësisht se mes tyre nuk ka më komunikim dhe se romanca ka përfunduar prej kohësh.

Në fakt prej ditësh mediat rozë në Itali raportonin për një krizë mes çiftit, ndërsa konfirmimi për ndarjen erdh vetëm ditën e sotme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat