Fantastike, po bëhet babë sërish, në moshën 89-vjeçare! - Bota Sot
Fantastike, po bëhet babë sërish, në moshën 89-vjeçare!

Formula 1

Fantastike, po bëhet babë sërish, në moshën 89-vjeçare!

Më: 3 prill 2020 Në ora: 13:00
Fantastike, babë në moshën 89-vjeçare!

Fantastike, po bëhet babë sërish, në moshën 89-vjeçare!

Ish pronari i Formula 1, Bernie Ecclestone do të bëhet baba për herë të katër, për herë të parë me gruan Fabiana Flosi.

Ajo që të habitë është se Ecclestone ka 89 vjet, ndërsa gruaja e tij është shumë më e re dhe është 44 vjeçe.

Ecclestone deri tani ka tre vajza, më e madhja Debora ka 65 vjet, kurse Tamara ka 35 dhe Petra 31 vjet. Berni dhe Fabiana janë bashkë nga viti 2012.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat