MotoGP shtynl dy gara - Bota Sot
MotoGP shtynl dy gara

Formula 1

MotoGP shtynl dy gara

Më: 7 prill 2020 Në ora: 15:26
MotoGP shtynl dy gara

MotoGP shtynl dy gara.

Për shkak të pandemisë së koronavirusit, FIM, IRTA dhe Dorna Sports kanë konfirmuar këtë të martë shtyrjen e Çmimit të Madh të MotoGP të Italisë (31 maj) dhe Katalonjës (7 qershor) .

Të dyja këto gara janë shtyer në një orar tjetër, po ashtu është gaara e Gjermanisë e planifikuar në 21 qershor është shumë pranë shtyerjes.

Dorna Sports do të publikojë një orar të rishikuar sa më shpejt të jetë e mundur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat