Lajm i keq - Bota Sot
Lajm i keq

Formula 1

Lajm i keq

Më: 29 maj 2020 Në ora: 14:05
Lajm i keq

Janë anuluar dy garat e mëdha të MotoGP, Grand Prix i Britanisë i vendosur të organizohej nga 28 deri më 30 gusht dhe Grand Prix i Australisë  nga 23 deri më 25 tetor.

COVID-19 ka ndikuar në anulimin dhe pezullimin e shumë ngjarjeve sportive.

Situatë të njëjtë po kalon edhe Formula 1. Hiq më larg se një ditë më parë, u vendos për anulimin e garës për Çmimin e Madh të Holandës.

Padyshim, lajm i keq.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat