Ministrja Dumoshi: Një ngjarje shumë e bukur - Bota Sot
Ministrja Dumoshi: Një ngjarje shumë e bukur

Formula 1

Ministrja Dumoshi: Një ngjarje shumë e bukur

Më: 5 korrik 2020 Në ora: 22:07
Ministrja Dumoshi: Një ngjarje shumë e bukur

Pas paralajmërimit për përfundimin e një fushe të futbollit në Novosellë të Pejës.

Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, gjatë ditës ka pasur tjetër aktivitet..

Dumoshi sot ka qenë në garën ndërkombëtare të automobilizmit, që është mbajtur në rrugën malore të Kullës në Pejë.

“Sot e përfundova diten në garat ndërkombëtare të automibilizmit që u mbajten në rrugen malore të Kulles në Pejë”.

“Përveq garuesëve Kosovar kishte garues edhe të shteteve europiane dhe ballkanike,një ngjarje shumë e bukur dhe organizim për çdo lëvdatë nga Federata Autosporteve të Kosoves. Urime fituesve.”, ka shkruar Dumoshi në llogarinë e saj zyrtare në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat