Kërkon falje për skandalin teksa shihet duke e prekur gjoksin e një femre...

Formula 1

Kërkon falje për skandalin teksa shihet duke e prekur gjoksin e një femre...

Më: 4 mars 2021 Në ora: 16:42
Kërkon falje për video-skandalin teksa shihet duke e prekur gjoksin e një femre...

Piloti rus, Nikita Mazepin, muaj më parë u përfshi në një skandal teksa u filmua duke e prekur një femër në gjoks.

Ngjarja ka ndodhur vitin e kaluar teksa Mazepin ishte në një veturë i shoqëruar nga kjo femër dhe një person tjetër.

22-vjeçari i cili garon në Formula 1 me ekipin “Has” u shpreh se ka gabuar ndërkohë që ka kërkuar falje.

“Ne duhet të tregojmë një sjellje të mirë ndaj njëri-tjetrit dhe unë kam besim se tani e tutje do të jem një nga ata njerëz” ka deklaruar Nikita Mazepin.

Video në fjalë ishte bërë virale në rrjetet sociale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat