Zbulohet dëshira sekrete e Schumacher para aksidentit - Bota Sot
Zbulohet dëshira sekrete e Schumacher para aksidentit

Formula 1

Zbulohet dëshira sekrete e Schumacher para aksidentit

Më: 4 dhjetor 2018 Në ora: 12:45
Schumacher

Publiku nuk di asgjë për shëndetin e vozitësit të Formula 1, Michael Schumacher, dhe menaxheri i tij zbulon arsyen.

"Në një bisedë, Michael më tha:" Nuk më duhet të më telefononi vitin e ardhshëm, unë po tërhiqem nga publiku ". Mendoj se ishte ëndrra e tij sekrete që një ditë ai të zhduket. Pikërisht për këtë arsye dua të respektoj dëshirat e tij sot dhe nuk dua të bëj asgjë të ditur, "raporton Mirror.

Një nga të afërmit e Michael zbuloi se ai është ende në një situatë të vështirë, duke qëndruar në karrigen invalidore dhe duke qarë, transmeton KosovaPress.

Supozohet se Schumacher ndodhet aktualisht pranë ekspertëve mjekësorë në shtëpinë e tij luksoze jo shumë larg liqenit të Gjenevës në Zvicër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...