Në shtëpinë ky jetonte Festim Lato, valviten flamujt e Holandës, SHBA-ve dhe Çamërisë - Bota Sot
E diel, 18 gusht 2019
  • Në shtëpinë ky jetonte Festim Lato, valviten flamujt e Holandës, SHBA-ve dhe Çamërisë

    Presidenti i vetshpallur i Çamërisë Festim Lato, është gjetur dje i vrarë në Holandë. Mediat holandeze raportojnë se në shtëpinë ku jetonte Lato, valviten flamujt e Holandës, SHBA-ve dhe Çamërisë./BS