Vetaksidenti - Bota Sot
E enjte, 04 qershor 2020
  • Vetaksidenti

    Një vetaksident ka ndodhur në Fushë Kosovë, ku një veturë ka dal nga rruga dhe ka goditur një shtyllë të ndriçimit./BS