Zonjat në të kuqe - Bota Sot
E martë, 22 shtator 2020
  • Zonjat në të kuqe

    Deputetja e Kuvendit të Kosovës Mimoza Kusari-Lila, ka publikuar një fotografi me kryetaren e Kuvendit Vjosa Osmanin dhe nënkryetaren nga Lëvizja Vetëvendojse Arbërie Nagavci. Të trijat në seancën e sotme, kanë zgjedhur të shfaqen me ngjyrën e kuqe.“Zonjat në të kuqe #ForcaEGrave #WomenPower”, ka shkruar Kusari-Lila në Facebook./BS