Shtëpia e re, stadiumi “Fadil Vokrri” - Bota Sot
E diel, 20 tetor 2019
  • Shtëpia e re, stadiumi “Fadil Vokrri”

    Ndeshja e parë e rëndësishme e Superkupës ndërmjet Dritës dhe Prishtinës në stadiumin “Fadil Vokrri” në kryeqytet me një minutë heshtjeje në nder të legjendës së futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri. I gjithë stadiumi për një minutë nuk i ndali duartrokitjet për ish-kryetarin e FFK-së dhe legjendën e futbollit të Kosovës. Statiumi “Fadil Vokrri” do të jetë shtëpia e re e futbollit të Kosovës. Foto Arton Krasniqi./BS