Si ta vishni crop top-in dhe të dukeni shik! - Bota Sot
E shtunë, 20 korrik 2019
  • Si ta vishni crop top-in dhe të dukeni shik!

    Le ta bëjmë një gjë të qartë që në fillim: nuk ka kufi moshe kur vjen fjala tek bluza e shkurter, crop top-i.

    Nëse ndiheni rehat me të, mund ta vishni në cdo moshë.

    Dhe gjithashtu nuk është e thënë ta mendoni vetëm me një kombinim sport: ka mënyra për ta inegruar edhe në një veshje prej “ vajze të rritur“.

1 / 7