Dukjet më të mira të kësaj jave - Bota Sot
E shtunë, 15 gusht 2020
  • Dukjet më të mira të kësaj jave

    Sa herë mendojmë të dalim për shopping kemi nevojë për pak inspirim.

    E ku më mirë se sa tek yjet botërore që gjithnjë janë të veshura me trendet e fundit të modës.

    Këtë javë kemi përzgjedhur disa dukje të këngëtareve dhe aktoreve të ndryshme, në dalje dhe evente të ndryshme që t’ju inspirojmë në përzgjedhjet tuaja.

    Duke u nisur nga fustanet me prerje të thjeshtë dhe atlete si Emily Ratajkovski deri tek fustani i shkurtër përplot shkëlqim i Dua Lipës, më poshtë gjeni më të mirat e kësaj jave.

1 / 8