Veshjet më të bukura të Rita Orës në tepihun e kuq - Bota Sot
E hënë, 21 tetor 2019
  • Veshjet më të bukura të Rita Orës në tepihun e kuq

    Këngëtarja nga Prishtina, Rita Ora, në çdo paraqitje të sajën në tepihun e kuq shkëlqen.

    Ajo gjithashtu komentohet nga të tjerët si njëra nga yjet më veshjet më të bukura.

    Ndërsa fansat e saj e konsiderojnë dhe e quajnë “Ikona e Modës”.

    Kështu “US Magazine” ka përzgjedhur 10 veshjet e saj më të bukura në tepihun e kuq.

1 / 10