Këto janë modelet më të çmendura të këpucëve të sezonit! - Bota Sot
E enjte, 13 gusht 2020
  • Këto janë modelet më të çmendura të këpucëve të sezonit!

    Këpucët nuk na mjaftojnë asnjëherë, është e vërtetë, por pasi të njiheni me këto modele të reja të sezonit do të dashuroheni!

    Sezoni vjeshtë-dimër ofron një larmi modelesh këpucësh mahnitëse: që nga modelet më të çrregullta e asimetrike, stiletto-t, çizmet me taka të larta e të mesme, pra për të plotësuar të gjitha shijet tuaja!

    Trendet më fantastike të pasarelave të sezonit i kemi përmbledhur në galeri. Inspirohuni nga këto alternativa të pafundme që shtëpitë e modës na propozojnë, kanë dizajne me të vërtetë unike! Ja trendet që na sjellin Fendi, Chanel, Prada, Victoria Beckham dhe Calvin Klein!

1 / 14