A po rikthehen çantat e lidhura për beli? - Bota Sot
E premte, 07 gusht 2020
  • A po rikthehen çantat e lidhura për beli?

    Të gjithëve na kujtohen çantat të lidhura për beli, dhe sa qesharake na janë dukur.

    Të njohura si “fanny pack” ato nuk kanë ngelur në vitet e 80’ta, mirëpo janë duke përjetuar një rikthim.

    Pasarelat e disenjatorëve më të famshëm botëror kanë pasur pjesë këto çanta, në stile nga më të ndryshmet.

    A do t’i riktheni edhe ju këto çanta?

1 / 6