Kur diçka shkon keq dhe dështon gjithçka, shkrihuni së qeshuri - Bota Sot
E martë, 04 gusht 2020
 • Kur diçka shkon keq dhe dështon gjithçka, shkrihuni së qeshuri

  Këto foto janë bërë në momentin e duhur.

  Aty janë fokusuar momentet më qesharake të disa personave.

  Shikojini me vëmendje.

  Do shkriheni së qeshuri.

  Niseni kështu fundjavën.

1 / 11