Dukjet më të mira të çmimeve Emmy - Bota Sot
E shtunë, 08 gusht 2020
  • Dukjet më të mira të çmimeve Emmy

    Edicioni i 69 i çmimeve Emmy u mbajt mbrëmë dhe yjet e Hollywood u shfaqen në tapetin e kuq me disa dukje mjaft mbresëlënëse.

    Ne iu sjellim disa prej veshjeve më të bukura të mbrëmjes.

1 / 17