Këto janë pantallonat që po konkurrojnë xhinset këtë sezon - Bota Sot
E enjte, 13 dhjetor 2018
 • Këto janë pantallonat që po konkurrojnë xhinset këtë sezon

  Ato që njihen si ‘biker pants’ po “konkurrojnë” xhinset këtë sezon. Të gjitha blogeret e njohura, i kanë zgjedhur për t’i kombinuar me bluza të holla, pulovra, xhupa dhe xhaketa të ndryshme.

  Duket se kjo lloj prerje është për ?do lloj siluete, ndaj edhe mund t’i keni ndeshur disa herë jo vetëm nga vajzat e modës, por edhe te personazhet e njohur.

  Gjatë këtij sezoni, këtë model pantallonash mund ta ndeshni me ngjyra nga më të ndryshmet, duke filluar që nga lëkura e zezë e deri të ngjyrat e ndezura.

  Deri në ky?in e këmbës, kombinuar me atlete apo këpucë më platformë, pamja që të falin do të jetë mjaft interesante.

  Shiko kombinimet e mëposhtme dhe gjej të preferuarin tënd.

1 / 7
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Më të lexuarat