Të domosdoshme për verën! - Bota Sot
E shtunë, 16 shkurt 2019
  • Të domosdoshme për verën!

    Ka disa veshje dhe aksesorë që në verë nuk do të lodhemi për ti veshur. Të freskëta, të letha, sandale komode dhe aksesorë të rafinuar.

    Kur këto veshje koinçidojnë me tendencat më “cool” të stinës së bukur, suksesi është i garantuar.

    Që nga kostumet e plazhit, tek bikini, apo kaftani, një palë sandale espradilla, chemisier, etj. Shihni galerinë për kombinime perfekte!

1 / 10
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Më të lexuarat