Xhinset më të mira për vjeshtën 2018 - Bota Sot
E diel, 09 dhjetor 2018
  • Xhinset më të mira për vjeshtën 2018

    Veçse jemi në sezonin e vjeshtës dhe kemi vërejtur se disa xhinse po janë më trendi se tjerat. Është e vërtetë se në secilën stinë të vitit ndryshon edhe gardëroba e çdo personi.

    Por, ajo çfarë blini për ta kaluar këtë periudhë të vitit padyshim se është e rëndësishme dhe ju duhet ta merrni vendimin më të duhur. Duke pasur parasysh këtë, më poshtë ekspertët kanë përpiluar një listë me disa prej xhinseve më të mira për vjeshtën e vitit 2018. Lista përbëhet nga xhinse të gjera e të ngushta, dhe është e mbushur me shumëllojshmëri. 

1 / 9
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Më të lexuarat