Fotografi spanjoll që kap pasionin e njerëzve në ujë - Bota Sot
E diel, 09 dhjetor 2018
  • Fotografi spanjoll që kap pasionin e njerëzve në ujë

    Joan Carol është fotograf dhe dizajner grafik nga Spanja. Më shumë se 100.000 persona janë të mahnitur me llogarinë e tij në Instagram.

    Carol përdorë dritë, ujë dhe lëvizje për t’i “çuditur” ndjekësit e tij, me të cilët pëlqen të ndajë ndjenjën e energjisë.

    Nëse ju  mungon magjia në jetën reale, do të kënaqeni teksa lëvizni poshtë e lartë këtyre fotografive.

1 / 12
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Më të lexuarat