Man City 2:3 Leicester, notat e lojtarëve - Bota Sot
Man City 2:3 Leicester, notat e lojtarëve

Futboll

Man City 2:3 Leicester, notat e lojtarëve

Më: 22 dhjetor 2018 Në ora: 18:16
Foto

Crystal Palace ka bërë befasinë më të madhe të xhiros së 18-të në Premierligë.

Ata kanë arritur që si mysafirë ta mposhtin Manchester Cityn me rezultatin 2:3.

Golat në këtë takim për mysafirët u realizuan nga Milivojevic, Townsend dhe Schlupp, 

Për vendasit ishin Ilkay Gundogan dhe Kevin De Bruyne të cilët gjetën rrugën e golit.Me këtë humbje Manchester City tashmë mbetet prapa Liverpool me katër pikë.

Më poshtë mund t’i shihni notat e lojtarëve për këtë ndeshje, sipas “WhoScored”. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...