E ardhmja e Balotellit mund të jetë në Turqi - Bota Sot
E ardhmja e Balotellit mund të jetë në Turqi

Futboll

E ardhmja e Balotellit mund të jetë në Turqi

Më: 29 dhjetor 2018 Në ora: 14:50
Mario Balotelli

Të gjitha mediat francezeraportojnë se Mario Balotelli tashmë i ka dhënë fund aventurës me Nicë dhe nuk ka më kthim pas.

Por pyetja lind se ku do të transferohet ai gjatë merkatos së janarit.

Ende nuk nuk dihet se te cila skuadër ai do të aktivizohet por mediat franceze bëjnë të ditur se ai do të luajë në Turqi.

Arsya e vërtetë e largimit të Mario Balotellit është se ai ka pasur përplasje me trajnerin e skuadrës Patric Viera. Madje vet trajneri skuadrës franceze deklaroi pak ditë se Balotaeli nuk ka më vend te Nice.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...