Ndryshim i madh i Ramadan Cimilit për rreth 35 vite - Bota Sot
Ndryshim i madh i Ramadan Cimilit për rreth 35 vite

Futboll

Ndryshim i madh i Ramadan Cimilit për rreth 35 vite

Nga: K. Goca Më: 10 janar 2019 Në ora: 12:08
Kjo fotografi është diku e viteve të 80-ta

Emocionet nuk kanë kufij nga gjeneratat e vjetrat kur përmendet emri i ish futbollistit të mirënjohur Ramadan Cimili, që ka luajtur me sukses të madh në rangun më të lartë federativ me Trepçën nga Mitrovica, po ashtu edhe me Prishtinën.

Image

Për rreth 35 vite Cimili ka ndryshuar mjaft shumë! Ikona e futbollit të Kosovës ka lënë gjurmë në të kaluarën dhe sot është një emër i respektuar në futbollin tonë!

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...