Edon Zhegrova shfaq anën ‘intime’ – publikon foto me një femër - Bota Sot
Edon Zhegrova shfaq anën ‘intime’ – publikon foto me një femër

Futboll

Edon Zhegrova shfaq anën ‘intime’ – publikon foto me një femër

Më: 13 janar 2019 Në ora: 22:38
Edon Zhegrova

Edon Zhegrova është shfaqur në rrjetet sociale ndryshe nga herët e tjera.

Futbollisti i Genkut, në një storje të publikuar në Instagram shihet duke u përqafuar me një femër, e cila mund të jetë e dashura e 19-vjeçarit.

Ylli i Përfaqësueses së Kosovës, nuk ka dashur të tregojë fytyrën e femrës me të cilën shihet në foto, por aty është vendosur simboli i zemrës, derisa ajo i ka vënë dorën në qafë lojtarit.

Image

Zhegrova aktualisht aktivizohet me Genkun në Belgjikë, ku në 12 paraqitje në të gjitha garat i ka 4 gola dhe një asist.

Ndryshe, ai është mjaft aktiv në rrjetet sociale. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...