Këto janë notat e ‘Dailymail’ për Xhakën dhe Mustafin - Bota Sot
Këto janë notat e ‘Dailymail’ për Xhakën dhe Mustafin

Futboll

Këto janë notat e ‘Dailymail’ për Xhakën dhe Mustafin

Nga: Kemajl Goca Më: 26 janar 2019 Në ora: 10:36
Këto janë notat e ‘Dailymail’ për Xhakën dhe Mustafin

Manchester Utd po tregon formë konstante dhe nuk ka të ndalur qoftë në kampionat qoftë në Kupën e Anglisë. Ata si mysafirë e shkatërruan me rezultat 3:1 Arsenalin, në ndeshjen e vlefshme 16-ës së finales të Kupës së Anglisë në futboll.

Prestigjiozja britanike “Dailymail” vlerëson me nota futbollistët, ndërsa mesfushori ofensivë Granit Xhaka notohet me 6.5, kurse mbrojtësi Shkodran Mustafi që u aktivizua nga minuta e 21-të, mori notën 6.  

Lojtar i ndeshjes është Romelu Lukaku i Manchester Utd, me notën 8.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...