Gjendet një trup në avionin që udhëtonte Sala - Bota Sot
Gjendet një trup në avionin që udhëtonte Sala

Futboll

Gjendet një trup në avionin që udhëtonte Sala

Më: 4 shkurt 2019 Në ora: 13:48
Emiliano Sala

Operacioni i kërkimeve për gjetjen e aeroplanit me të cilin udhëtonte Emiliano Sala ka hyrë në fazat e fundit.

Fillimisht u gjend avioni i rënë, ndërsa së fundi raportohet se është gjendur edhe një trup.

Një trup është parë në rrënojat e avionit që mbante futbollistin e humbur Emiliano Sala dhe pilotin David Ibbotson”, konfirmon Dega e Hetimeve të Aksidenteve Ajrore.

Ende nuk dihet nëse trupi i gjetur është i futbollistit apo i pilotit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...