Paul Scholes bëhet trajner, ja cilin ekip do drejtojë - Bota Sot
Paul Scholes bëhet trajner, ja cilin ekip do drejtojë

Futboll

Paul Scholes bëhet trajner, ja cilin ekip do drejtojë

Më: 9 shkurt 2019 Në ora: 13:21
Paul Scholes

Legjenda e Manchester United, Paul Scholes do jetë trajneri i ri i ekipit Oldham.

Sipas SKY të dyja palët kanë rënë dakort për marrëveshjen por që nuk bëhen të ditura detaje nga kontrata.

Oldham është ekip i qytetit të Manchester-it dhe luan në ligën e dytë angleze.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...