Sot luhet derbi i Gjilanit

Futboll

Sot luhet derbi i Gjilanit

Më: 16 shkurt 2019 Në ora: 09:29
Ilustrim

Sot na presin tri ndeshje në Superligë, që pritet të jenë shumë interesante.

Sigurisht, vëmendja do të jetë te derbi i zjarrtë lokal mes Dritës dhe Gjilanit.

Skuadrat do të luftojnë për të nisur në mënyrën më të mirë stinorin e ri, ku fitorja do të ishte ideale për vazhdimësinë.

Sot do të luhen edhe dy sfida tjera, Ballkani-Drenica dhe Ferizaj-Trepça ‘89.

Të gjitha këto sfida zhvillohen prej 13:30.

Sot:

Drita – Gjilani

Ballkani – Drenica

Ferizaj – Trepça ‘89. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat