Barcelona gjen pasuesin e Suarezit - Bota Sot
Barcelona gjen pasuesin e Suarezit

Futboll

Barcelona gjen pasuesin e Suarezit

Më: 22 shkurt 2019 Në ora: 10:41
Nicolas Pepe

Nicolas Pepe po shkëlqen këtë sezon me Lillë teksa ka shënuar 16 gola në 25 ndeshje, duke kontribuar dhe në 8 asistime.

Sipas France Football, Barcelona e sheh që si pasuesin e Suarezit i cili tashmë është 32 vjet dhe nuk jep më garanci në sulm.

Katalanasit e synojnë ta trasferojnë në fund të sezonit Pepen për të cilin kanë shfaqur interes dhe skuadra të mëdha si Bayern Munih dhe Arsenali.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...