Këto ndeshje do të zhvillohen sot në kuadër të Superligës së Kosovës - Bota Sot
Këto ndeshje do të zhvillohen sot në kuadër të Superligës së Kosovës

Futboll

Këto ndeshje do të zhvillohen sot në kuadër të Superligës së Kosovës

Më: 23 shkurt 2019 Në ora: 09:54
Ilustrim

Superliga e Kosovës në futboll sot do të vazhdoj me javën e 19-të.

Gjatë ditës së sotme priten të zhvillohen tri ndeshje tejet interesante, ku kryesisht do të takohen ekipet e pjesës së dytë të tabelës, shkruan KosovaPress.

Në Gjilan, skuadra me po të njëjtin emrin do të ndeshet me Flamurtarin, skuadër e cila shkaktoi befasinë javën e parë duke mposhtur Prishtinën në kryeqytet.

Në Skenderaj, Drenica luan kundër Ferizajit të Bylbyl Sokoli-t dhe ndeshje e fundit zhvillohet në Suharekë, ku Ballkani pret KEK-un./KosovaPress/

E shtunë

Drenica – Ferizaj (SSK)

Gjilani – Flamurtari (SSK)

Ballkani – KEK-u.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat