Fiorentina 3:3 Inter, notat e lojtarëve - Bota Sot
Fiorentina 3:3 Inter, notat e lojtarëve

Futboll

Fiorentina 3:3 Inter, notat e lojtarëve

Më: 24 shkurt 2019 Në ora: 23:10
Pamje nga ndeshja

Fiorentina dhe Inter u ndan në paqe në javën e 25-të në Serie A.

Fiorentina dhe Inter morën nga një pikë në kuadër të përballjes së tyre në Serie A, pasi ndeshja përfundoi, 3:3.

Lojtarët më të dalluar në ndeshje ishin, Radja Nainggolan, Politano dhe anëtari Violas, Veretout, që morën notën, 7.5.

Nga ana tjetër, lojtari me performancën e më të dobët ishte portieri i Fiorentinës, Lafonte, që mori vlerësimin, 5.3.

Image

Më poshtë mund t’i shikoni notat e të gjithë lojtarëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...