Krerët e FFK-së udhëtuan në Stamboll  - Bota Sot
Krerët e FFK-së udhëtuan në Stamboll 

Futboll

Krerët e FFK-së udhëtuan në Stamboll 

Më: 1 mars 2019 Në ora: 11:29
Krerët e FFK-së udhëtuan në Stamboll 

Presidenti Agim Ademi dhe sekretari i përgjithshëm, Eroll Salihu, sot, kanë udhëtuar për në Stamboll, ku do të mbahet Mitingu i UEFA-s.

Në këtë takim do të diskutohet për strategjinë e zhvillimit të federatave kombëtare në të ardhmen, si dhe do të shkëmbehen përvojat e deritashme ndërmjet 55 anëtareve të UEFA-s.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat