Lukaku: E dinim se na duhej fitorja sot - Bota Sot
Lukaku: E dinim se na duhej fitorja sot

Futboll

Lukaku: E dinim se na duhej fitorja sot

Më: 2 mars 2019 Në ora: 18:28
Lukaku: E dinim se na duhej fitorja sot

Manchester United mori një fitore të rëndësishme 3:2 falë dy golave të Romelu Lukakut i cili është rikthyer vendimtar për Djajtë e Kuq. 

Pas ndeshjes, sulmuesi belg ka folur për mikrofonat: “E dinim se na duhej fitorja sot dhe ia dolëm. 

Nuk ishte ndeshja jonë më e mirë, por jemi të lumtur. Kemi krijuar shumë mundësi, sidomos në 10 minutat e para, por rëndësi kanë tre pikët. 

Jam një sulmues dhe doja që Paul Pogba të godiste penalltinë. Ai po kalon një ecuri të mirë dhe ka qenë një lojtar i rëndësishëm për ne. 

Fokusi im ishte të ndihmoja shokët e ekipit. Trajneri më dha një tjetër mundësi sot. Duhet ta marrim nga ndeshja në ndeshje dhe të punojmë në maksimum në stërvitje”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...