Zbulohen ‘shkëndijat’ e parë që Icardi mund të kalojë tek Juventusi - Bota Sot
Zbulohen ‘shkëndijat’ e parë që Icardi mund të kalojë tek Juventusi

Futboll

Zbulohen ‘shkëndijat’ e parë që Icardi mund të kalojë tek Juventusi

Më: 4 mars 2019 Në ora: 17:58
Mauro Icardi

Sulmuesi i Interit, Mauro Icardi, ka pëlqyer një nga postet e Joao Cancelo të vënë në Instagram pasi Juventusi fitoi 2-1 ndaj Napoli në Serie A.

Kështu që Emre Can dhe Miralem Pjanic i dhanë Juventusit dy gola përpara se të largohej Alex Meret.

Ndërsa thashethemet rreth Icardi vazhdojnë të shmangen, ai mezi po e kontrollon veten në rrjete sociale. Dhe ai e ka bërë përsëri një veprim që lë për të nënkuptuar një gjë.

Image

Icardi ka pëlqyer një postim të Cancelo që festoi fitoren e bianconerit ndaj Napoli dhe të gjithë lojtarët e tjerë të Juventusit gjithashtu e kishin pëlqyer të njëjtin post.

Sigurisht që nuk do të thotë asgjë, por lojtarët e dinë se çdo gjë që bëjnë në mediat sociale mund të krijojë një zemërim. Çdo gjë që bëjnë ata ka një ndikim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...