Benzema tek Inter, Icardi në Real - Bota Sot
Benzema tek Inter, Icardi në Real

Futboll

Benzema tek Inter, Icardi në Real

Më: 2 prill 2019 Në ora: 09:18
Karim Benzema

Icardi tash e disa kohë nuk është duke u paraqitur për skuadrën e Spalletit, pas disa mosmarrëveshjeve me drejtuesit e klubit.

Sipas Don Balon, Interi është i gatshëm të ofrojë Icardin dhe të përfshijë në marrëveshje francezin, përcjellë KosovaPress.

Por, problemi është tek tekniku francez i Realit, Zinedine Zidane, i cili nuk është i gatshëm të lejojë një shkëmbim të tillë, duke parë se sa shumë pëlqen sulmuesin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...