Modelja italiane tërbon tifozët e futbollit te Milanit - Bota Sot
Modelja italiane tërbon tifozët e futbollit te Milanit

Futboll

Modelja italiane tërbon tifozët e futbollit te Milanit

Më: 2 prill 2019 Në ora: 11:59
Modelja italiane tërbon tifozët e futbollit te Milanit

Milani do të kërkojë të rikthehet te fitorja ndaj Udinezes, ditën e sotme, pas 2 humbjeve radhazi ndaj Interit dhe Sampdorias.

Image

Në këtë moment të vështirë, ekipi i Gatuzos ka nevojë më shumë se kurrë për mbështetjen e tifozëve.

Image

Për t’i dhënë zemër skuadrës ka menduar modeljia italiane Celeste Silvestro me setin e saj fotografik të postuar në rrjetet sociale.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...