Emin Bajrami: Kur tradhtitë të lëndojnë - Bota Sot
Emin Bajrami: Kur tradhtitë të lëndojnë

Futboll

Emin Bajrami: Kur tradhtitë të lëndojnë

Nga: K. G. Më: 6 prill 2019 Në ora: 15:18
Emin Bajrami: Kur tradhtitë të lëndojnë

Trajneri i futbollit Emin Bajrami duket se dikë e ka goditur keq, por nuk dihet se për kë bëhet fjalë. Ai dikë e ka quajtur, për shkak se ka përdorë edhe shprehjen kur tradhtitë të lëndojnë. 
“Mos u dorëzo kurrë dhe kur sforcimet e tua injorohen dhe kur gabimet të pushtojnë, dhe kur tradhtitë të lëndojnë,  kur suksesi te braktis shtrëngo duart, buzëqesh e rifillo”, shkruan Bajrami.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...