Ukelli firmos për Llapin - Bota Sot
Ukelli firmos për Llapin

Futboll

Ukelli firmos për Llapin

Më: 12 prill 2019 Në ora: 12:06
Ukelli firmos për Llapin

Futbollisti Enis Ukelli nënshkruan kontratë profesionale me Llapin. Talenti i radhës që blindohet nga KF Llapi është sulmuesi 18 vjeçar Enis Ukelli. Ai ka nënshkruar kontratë 5 vjeçare me klubin dhe po stërvitet nën urdhërat e trajnerit Tahir Batatina.

Enis Ukelli, i lindur më 26.10.2000, i gjatë 1.84 m është sulmues i krahut i cili luan me këmbë të majtë. Ai ka kaluar kategoritë e reja tek Llapi dhe tashmë ka kaluar në ekipin e seniorëve.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...