Paraqitje fantastike e Zenelit, takimi Monaco-Reims mbyllet pa gola - Bota Sot
Paraqitje fantastike e Zenelit, takimi Monaco-Reims mbyllet pa gola

Futboll

Paraqitje fantastike e Zenelit, takimi Monaco-Reims mbyllet pa gola

Më: 13 prill 2019 Në ora: 22:09
Pamje nga ndeshja

Ka përfunduar ndeshja ndërmjet Monaco-Reims, takim ky i vlefshëm për xhiron e 32′ në Liga 1.

Skuadra e Zenelit nuk arriti të nxjerre me shumë se një barazim kundër Monacos.

Takimi filloi me mjaft entuziazëm nga të dyja skuadrat edhe përse kishte raste të mira për shënim por mungoi konkretizimi i golit.

Zeneli nuk u paraqit si startues në këtë duel, por u inkuadrua në pjesën e dytë pikërisht në minutën e 75′ të takimit, dhe ndoshta kjo minutash e pakët nuk i mjaftoj sulmuesit kosovar që të bëj diçka më shumë për skuadrën. Pra takimi u mbyll pa gola në 0:0.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...